ارسال انبوه

سکان اس ام اس، سریعترین راه برای شناخته شدن

ارسال اس ام اس انبوه هدفمند

اگر قصد ارسال پیامک انبوه (بیش از 100 هزار پیامک) داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش هزینه بیشتری نسبت به خرید پنل و ارسال توسط خودتان خواهید داشت.

بانک شماره جامع و به روز

بر اساس کد پستی

لیست شماره های شخصی شما

بر اساس مشاغل و اصناف

222-min.png
هزینه ارسال اس ام اس انبوه

درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، پیشنهاد می کنیم با خرید پنل پیام کوتاه، شخصا نسبت به ارسال اس ام اس اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیامک دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

تعداد ارسال پیامک هزینه ارسال هر پیامک
100 هزار الی 300 هزار پیامک هر پیامک 17 تومان
300 هزار الی 600 هزار پیامک هر پیامک 16 تومان
600 هزار الی 1 میلیون پیامک هر پیامک 15 تومان
1 میلیون الی 1.5 میلیون پیامک هر پیامک 14 تومان
1.5 میلیون الی 2 میلیون پیامک تماس بگیرید (91303119-021)

ارسال پیام صوتی، شیوه جدید تبلیغاتی است که شما صدای خود را ضبط نموده و در سامانه پیامک قرار می‌دهید، نرم افزار با مخاطبین شما تماس گرفته و صدای شما را پخش می‌کند. برای ضبط صدا می توانید از سرویس ضبط صدا برای پیام صوتی ما استفاده کنیدهمین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیام صوتی انبوه را ثبت نمایید.

021-91303119

بر اساس پیش شماره

پیام کوتاه شما برای پیش شماره های تلفن همراه بر اساس اپراتور های همراه اول و ایرانسل (قابلیت انتخاب محله، مشاغل و...) ارسال می شود.

بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک های شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با تیم ما تماس بگیرید تا از حجم اطلاعات آن با خبر شوید و ارسال بهتری داشته باشید.

بر اساس کد پستی

با ارائه 2 الی 5 رقم کدپستی محله های مورد نظر خود، ارسال شما هدفمند تر خواهد بود و به دست کسانی خواهد رسید که مورد نظر شما هستند.

شماره های شخصی شما

برای ارسال انبوه به لیست شماره های شخصی، کافی است لیست خود را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک ارسال نمایید.

سکان اس ام اس؛ قابلیت ارسال پیامک به سراسر ایران...!

آخرین دیدگاه‌ها

    پشتیبانی آنلاین از طریق واتس آپ
    ارسال از طریق واتس آپ